Webstránka v skúšobnej prevádzke

Viac o GATOTRANSFER

Sme prepravná služba zameraná na transport zahraničných študentov v Košiciach, širšom okolí aj do i mimo Slovenska.

GATOTRANSFER s.r.o.

Spoločnosť GATOTRANSFER s.r.o. bola založená v reakcii na dopyt študentov, ktorým nevyhovoval bus servis, ale mali požiadavku na taxi servis schopný odviezť ich v požadovanom čase na jednotlivé letiská. Spoločnosť GATOTRANFER poskytuje prepravu kamkoľvek potrebujete.
1. Jazdíme podľa vašich potrieb ako jediný pracujeme na princípe taxi služby. To znamená že po konzultácii jazdíme vo Vami požadovanom čase.
2. Nový vozový park, servisovaný profesionálmi
3. Vaše poistenie a bezpečnosť sú pre nás prvoradé
4. Hotline pripravená na vaše otázky
5. Vaše pohodlie a Váš dobrý pocit sú pre nás prvoradé

9000
ŠŤASTNÝ ZÁKAZNÍCI
3
PREPRAVNÉ VOZY
900000
KILOMETRE
3
KVALIFIKOVANÝ VODIČI

Iba kvalifikovaní šoféri

S našimi profesionálnymi vodičmi cestujete bezpečne až do cieľa. Po upresnení požiadaviek a potvrdení objednávky Vás prídu osobne vyzdvyhnúť k dverám domu s dohodnutým typom prepravného vozidla. Ak potrebujete pomôcť s presunom ťažkej batožiny, oznámte to vopred.

Rezervuj
Objednať jazdu


Príplatky
Výhody služieb

Naše služby sú šité na mieru pre všetkých klientov. Fungujeme ako klasická taxi, to znamená, že pre vás prídeme kedy potrebujete (po osobnej konzultácii prostredníctvom operátora). Samozrejmosťou je voda a pripojenie wifi v každom vozidle.

Online objednávky

Gatotransfer ponúka možnosť objednávať prostredníctvom online formuláru, pričom všetky dáta budú odoslané mailom a spracovávané na základe nariadenie GDPR o ochrane osobných údajov za účelom ďalšieho použitia v našej spoločnej komunikácií.

Výhody pre študentov

Pre študentov máme pripravené špeciáľne zľavy spojené s ISIC kartou. Preštudujte pripravené študentské ceny. V prípade potreby dohodnúť individuálne podmienky na mieru kontaktujte nášho operátora, ktorý pre Vás nastaví prepravu.

A čo ceny?

Poskytujeme atraktívne ponuky a najvýhodnejšiu cenu upravenú pre Vás!
Pozri ceny